Dołącz do najbardziej rozwojowej platformy dostaw jedzenia w Polsce

Aktualnie UberEats dostępny jest w ponad 40 największych miastach Polski, współpracując z ponad 3500 restauracjami w kraju. Rozwijający się biznes gastronomiczny sprawia, że liczba kurierów stale rośnie. Dla jednych to praca stała, dla innych zaś – weekendowy, wakacyjny dorobek, a nawet wieczorny trening ruchowy (zwłaszcza dla tych, którzy chętnie rozwożą jedzenie rowerem).

 

UberEats wyliczył niedawno, że wszyscy kurierzy podczas dostaw wykonali niemal 100 mln kilometrów, co jest porównywalne do przemierzenia drogi na księżyc i spowrotem aż 16 razy!

Pracuj z najlepszym partnerem w kraju i zarabiaj, tyle, ile chcesz!

Wystarczy, że masz swój środek transportu (rower, hulajnogę, skuter czy samochód) oraz jesteś pełnoletni, a my zadbamy o to, byś już dziś mógł korzystać z aplikacji.

 

Pamiętaj, aby spełnić poniższe warunki cywilno-prawne:

  • ukończone 18 lat;
  • w przypadku gdy chcesz jeździć samochodem lub motocyklem z większą pojemnością, musisz posiadać ważne prawo jazdy kategorii B lub A;
  • posiadać ważny dokument tożsamości;
  • być niekarany

 

ILE ZAROBISZ PRACUJĄC Z NAMI?

Na Twoje wynagrodzenie składają się m.in. koszty związane z korzystaniem z aplikacji Uber Eats, dodatkowe bonusy i gratyfikacje oraz najniższa prowizja za rozliczenia. W ramach współpracy oferujemy wsparcie administracyjne, umowę oraz pełne ubezpieczenie ZUS.

Pracuj z ALLRIDE24 i odbieraj cykliczne bonusy i premię, a także gratyfikacje dla stałych pracowników.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń: +48 61 600 68 48.